Главная »» Жолоб HAURATON TOP Х (119 х 89 х 1000), PE-PP (чорний)


        

Жолоб HAURATON TOP Х (119 х 89 х 1000), PE-PP (чорний)

з оцинк. решіткою щілинною (SW 9мм), кл. CAR TRAFFIC, 1 м.п.

Топ-продукт

На складе

 

Артикул: 44300
Производитель: HAURATON TOP
Розничная цена 340,00 Грн
Цена без скидки:
319,00 Грн

в корзину:
  шт.  

3  МОНТАЖ СИСТЕМ ЛІНІЙНОГО ВОДОВІДВОДУ

Канали серії  TOP X згідно з [1] належать до типу М лінійних стічних каналів. Канали виготовлені з поліетилену високої щільності з додаванням поліпропілену та витримують навантаження CAR TRAFFIC (клас навантаження А15 – B125) за умов правильного монтажу.

Канали типу М необхідно влаштовувати в фундамент чи бетонну обойму, завдяки яким в змонтованому стані полімерні канали можуть сприймати як вертикальні, так і горизонтальні навантаження.

ПРИМІТКА. Вироби типу М, які були використані в самому низькому класі навантаження, не відповідатимуть визначеному класу, якщо вони не були встановлені в фундамент чи бетонну обойму відповідного маркування.

Монтаж систем лінійного поверхневого водовідводу типу М виконують у відповідності з [3] та інструкцією виробника.

Згідно інформації виробника монтаж систем TOP X виконують в наступній послідовності:

  1. 1. Підготовка траншеї.

• необхідна глибина траншеї:

зовнішня висота каналу (h) + висота бетонної основи (d) + 3…5мм.

• необхідна ширина траншеї:

зовнішня ширина каналу + ширина двох бокових заливок (b).

 

  1. 2. Влаштування бетонної обойми.

Для влаштування бетонної обойми під клас навантаження A15- B125 необхідно використовувати бетон класу В25

 

  1. 3. Влаштування систем поверхневого лінійного водовідводу.

Через 1-2 доби після влаштування бетонної основи необхідно встановити канали ТОР Х в проектне положення, закріпивши невеликою кількістю бетонного розчину.

Монтувати канали необхідно розпочинати з піскоуловлювача або з каналу в нижній відмітці траси, з якого здійснюється випуск в каналізацію.

Канали з’єднуються в стик, шпунт в паз. Рекомендується використовувати для з’єднань герметик Sikaflex TS Plus, або аналог.

Закріпити лотки бетонним розчином висотою - 3…5 см в формі трикутного перерізу.

  1. 4. Бічна заливка каналів.

Влаштування бічних стінок бетонної обойми виконується без розривів з послідовним напрямком укладки в одну сторону. Ущільнення бетонної суміші проводиться штикуванням з подальшим вирівнюванням і затіркою поверхні покладеної суміші.

Після тужавлення бетону переходять до влаштування основного покриття. При цьому необхідно дотримуватися заходів безпеки, щоб не змістити вже змонтовані канали.

ПРИМІТКА (ВАЖЛИВО)!!! При будь-якій поверхні (асфальтобетон, бруківка, бетон і т.д.) слід передбачати температурні шви – паралельно системі лінійного поверхневого водовідводу на відстані не більше 1,5 м від бічної поверхні лотка та перпендикулярно на відстані 4-5м. один від одного.

NjFkNWJ